Niemcy: Komórka Dzikiego Ognia – ELF/ALF/FAI spaliła 9 aut w Mulheim

c-3358034_b96636a81414 lutego 2016 r. aktywiści Frontu Wyzwolenia Zwierząt (ALF), Frontu Wyzwolenia Ziemi (ELF) oraz Nieformalnej Federacji Anarchistycznej (FAI) podpalili 9 samochodów w Mülheim w Niemczech. Przeprowadzili tę akcję w geście solidarności z greckimi towarzyszami z KKO odsiadującymi wyroki w więzieniach oraz przeciwko industrialnej maszynie niszczącej środowisko naturalne.  Jak czytamy w opublikowanym przez nich manifeście:

We wczesnych godzinach 14 lutego podłożyliśmy ogień na terenie miasta-grobu Mülheim, niszcząc dziewięć samochodów, na oponach których umieściliśmy domowej roboty urządzenia zapalające. Wszystkie samochody uważamy za obrzydliwe i toksyczne maszyny systemu techno-industrialnego. Podpaliliśmy je więc na oślep, nie ograniczając się żadną definicją „luksusowych samochodów”.

Nasz atak był aktem zemsty za wszystkich naszych towarzyszy „nie-ludzi”, rozgniecionych na drodze ludzkiego „postępu”, których życie i domy są niszczone codziennie przez produkcję samochodów, prowadzoną w imię sprawnego funkcjonowania społeczeństwa oraz akumulacji władzy w rękach korporacji niszczących nasz dom, środowisko naturalne.

Zdecydowaliśmy się przeprowadzić tę akcję na dzień przed upływem pierwotnego terminu sprawy sądowej towarzyszy z Komórki Więziennej Konspiracyjnych Komórek Ognia, których oskarżono o próbę ucieczki – by wspierać ich do czasu, aż wszystkie więzienia zostaną obrócone w popiół i ruiny, a wszyscy nasi ludzcy i „nie-ludzcy” towarzysze staną się wolni.

Przesyłamy życzenia miłości i gniewu dla Moniki Caballero i Francisco Solara, których proces rozpocznie się 8, 9 i 10 marca. Będą sądzeni za podłożenie bomby w hiszpańskim kościele.

To nasz gest wsparcia w wojnie o całkowite wyzwolenie.
Do boju, w imię brutalnego odrzucenia cywilizacji i jej wartości
Dopóki wszyscy nie będziemy wolni!

Komórka Dzikiego Ognia – ALF/ELF/FAI

http://325.nostate.net/?p=19022

Dyskusja