Argentyna: FAI atakuje samochody policji federalnej w Buenos Aires

quemalos-1024x682Uzbrojeni pracownicy, gotowi by zabić, stróże prawa i porządku, sługusy świń u władzy, płatni mordercy. To właśnie Argentyńska Policja Federalna. Wojna psychologiczna jest częścią szerszej wojny społecznej, gdzie przychodzi nam konfrontować się z wszelkimi formami władzy. My jednak wybieramy i promujemy wojnę która jest namacalna i fizyczna; która przybiera formę bezpośredniego ataku na ciemiężycieli oraz ich dobytek. Nie wystarczy nam świadomość, że wróg jest czujny i spodziewa się ciosu, czujemy się spełnieni tylko jeśli wiemy, że wróg faktycznie został zaatakowany. Nawet jeśli nasze intencje mieściły się w sferze psychologicznej, uważamy, iż znajdują one wyraz tylko poprzez fizyczną rzeczywistość jaką stanowi akcja bezpośrednia.

Dlatego w niedzielę 24 listopada 2013 roku, między 1:30 a 2:00 w nocy zaatakowaliśmy dwa radiowozy należące do argentyńskiej policji federalnej. Użyliśmy w tym celu materiałów łatwopalnych.

Przesyłamy wyrazy siły dla towarzysza Ili Romanova, uwięzionego w Rosji po tym jak został ranny w wyniku detonacji własnej roboty urządzenia wybuchowego. Miało ono posłużyć do ataku na policję.

Solidarność z towarzyszami Francisco Solar i Monicą Caballero, uwięzionymi w Hiszpanii i oskarżonymi o atak na bazylikę Pilar w Saragossie.

Pozdrowienia i wyrazy miłości dla towarzyszy Alfredo Cospito i Nocoli Gai, uwięzionych we Włoszech dumnych członków Komórki Olga FAI/IRF.

Przyjaciele Ziemi / Nieformalna Federacja Anarchistyczna

contrainfo.espiv.net

Dyskusja