Indonezja: Jednostka Gniewu FAI/IRF spaliła jedno z pięter hotelu Sheraton

tumblr_lyxkpb1UCe1qgu5eqo1_500„Bracia w niewoli, towarzysze cierpienia, walka jest na wyciągnięcie ręki. Pijani zemstą wkrótce ruszymy do ataku, a wróg nasz będzie wycofywał się w popłochu, gdyż Federacja Smutku i Cierpień to rzecz przerażająca.” – Bruno Filippi

Naszą akcję można nazwać trzecią odsłoną Projektu Fenix. Podjęliśmy wspólną decyzję, by udzielić odpowiedzi na wezwanie greckich towarzyszy. Dziś wieczorem (26 czerwca) podłożyliśmy ogień na trzecim piętrze hotelu Sheraton w Dżakarcie. Nasz ogień jest odpowiedzią na wezwanie braci z Grecji, uczynione w ramach Projektu Fenix, a także gestem solidarności z towarzyszem K. Sakkasem – anarchistą prowadzącym strajk głodowy. Posłużyliśmy się urządzeniem zapalającym oraz zapalnikiem czasowym, które umieściliśmy w jednym z koszy na śmieci w pokoju karaoke.

Ogień przemówił w naszym imieniu. Przekazując nasze zdecydowane rewolucyjne pozdrowienia dla członków Konspiracyjnych Komórek Ognia oraz ich więziennej komórki, dla 4 anarchistów aresztowanych w Kozani – nigdy was nie zapomnimy – dla Cospito i Gai, dla Carli, Ivana, Juana, Marcelo i Freddiego, również dla Henrego oraz anarchistycznych więźniów w Grecji w Włoszech, a także wszystkich innych komórek FAI/IRF na całym świecie. Nigdy nie powiemy, że jest nas niewielu. Pozwolimy, by ogień przemówił za nas.

Niech projekt Fenix stanie się międzynarodowym projektem zemsty!

Jednostka Gniewu
Międzynarodowa Konspiracja dla Zemsty
IRF/FAI

actforfree.nostate.net

Dyskusja