Turcja: Prywatny urząd pracy w Stambule zniszczony przez Bojową Organizację Sił Wolności Aziza Gülera

aiz

Bojowa Organizacja Sił Wolności Aziza Gülera wzięła na siebie odpowiedzialność za zniszczenie prywatnego urzędu pracy w Avcılar w Stambule.

Oświadczenie, w którym potwierdzają swoją odpowiedzialność za atak:

Przedsiębiorstwo działające jako centrum handlu pracownikami pod nazwą „Prywatny Urząd Pracy” w Cihangir, dzielnicy Avcılar, została zniszczone przez nasze siły 29 kwietnia.

Szefowie, służący, strażnicy i ich wazeliniarze! Dopóki pracownicy, których pot miesza się z krwią, żyją w nędzy w waszych niszczących ludzi fabrykach, a serca naszych matek, ojców, dzieci, partnerów, sióstr, braci i przyjaciół płaczą, nie będziecie mogli wygodnie spać w swoich łóżkach. Nie ufajcie tym, którzy trzymają was na smyczy…

Bez wahania najpierw oczyścimy ten kraj, a później świat z rekinów finansowych, wyzyskiwaczy i podżegaczy. Jedną z najbardziej podstępnych praktyk faszyzmu AKP-ISIS jest służenie szefom i obrońcom morderców robotników, którymi są „Prywatne Urzędy Pracy”. Celem ich wdrożenia była dzierżawa robotników, która miała sprawić, że system podwykonawstwa będzie działał lepiej. „Prywatne Urzędy Pracy” zmuszają do źle opłacanej pracy w niewolniczych warunkach, bez bezpieczeństwa zatrudnienia, praw socjalnych i ubezpieczeń. Uzurpują sobie również prawo do uzwiązkowienia.

Wydaje wam się, że jesteście bezpieczni! Nie zapominajcie jednak, że to się skończy! Wiemy, że ci, którzy umierają w maszynowniach waszych statków, przyniosą wam gniew i nienawiść!

Rozbijemy wasze pałace waszymi głowami!
Zmiażdżymy faszyzm AKP-ISIS!

 

Organizacja Militarna Sił Wolności Aziza Gülera

 

https://insurrectionnewsworldwide.com

Dyskusja