Indonezja: ELF podpalił fabrykę kamizelek kuloodpornych

fabryka kamizelek-indonezjaKomunikat sprawców:

„Policja jest wrogiem. To nasze ostateczne zdanie, nie podlegające żadnym negocjacjom. Od zawsze nim była, jako instytucja i jako jednostki. Nie można wykluczyć jej z listy celów naszych ataków. W obu przypadkach, celem policji, zarówno jako instytucji jak i pojedyńczych ludzi, jest ochrona cywilizacji oraz wyzysku jakiego dopuszcza się ona wobec ziemi.

Celem policji (jak również innych represyjnych organów) jest ochrona pieniędzy i obecnie panującego antropocentrycznego stylu życia. Policja nie reprezentuje naszych interesów. Zamiast tego, jest jednym z tysięcy współczesnych obliczy gwałtu. Należy ją atakować tak mocno, jak to tylko możliwe.

Za lojalną służbę w roli psów ujarzmiających życie, gliniarze są wyposażani w ekwipunek bojowy, którego używają przeciwko wolnej woli i dążeniom dzikiego życia, tam, gdzie całkowicie brak władzy sądu i nie istnieją rządy prawa. Zostają wyposażeni w bronie, tarcze i kamizelki kuloodporne, które produkuje się dla nich, by bez wahania stawiali czoła wojnie adresowanej przeciwko ich władcom.

Lecz są w błędzie. Mają całkowicie mylne wyobrażenie, jeśli sądzą, że nie jesteśmy dość odważni, by dokonać bezpośredniego ataku na ich podstawowe struktury. Udowodniliśmy to, podkładając dwa 5-litrowe kanistry z benzyną i olejem napędowym, wyposażone w zapalnik automatyczny, dzięki któremu mogliśmy zawczasu oddalić się z miejsca ataku. Zyskaliśmy wystarczająco dużo czasu, by natura zdążyła zatrzeć wszelkie ślady naszych stóp.

Robimy krok naprzód w stronę radykalizacji naszych ataków, dla spotęgowania siły ciosów zadawanych wrogowi.  W poniedziałkowy poranek 23 września umieściliśmy ładunki zapalające w fabryce w Bandung (Zachodnia Jawa).

Powód? Fabryka ta, produkuje kamizelki kuloodporne dla gliniarzy i armii. Chwast ten, jest jednym ze źródeł, dostarczających tym świniom, sprzętu bojowego. Kamizelki chronią gliniarzy i żołnierzy, gdy otwierają ogień do wroga, gdy otwierają ogień do nas i naszych braci. Właśnie dlatego to miejsce spłonęło, taki był cel tej akcji.

Razem z atakiem ślemy pełne szacunku pozdrowienia dla towarzyszy z innych części świata, którzy bez wahania przeprowadzają tyle ataków, ile są w stanie. Salut dla wspólnych działań przeprowadzonych przez rosyjskie KKO i ELF; bezlitosnego ataku kombatantów Przyjaciół Ziemi – FAI Argentyna; wielokrotnych ataków dokonanych przez śmiałków z KKO i IRF w ramach Projektu Feniks.

Nasza akcja jest również gorącym pozdrowieniem i uściskiem dla odważnych osób, które nadal prowadzą wojnę, mimo uprowadzenia przez państwo i związanym z tym ograniczeniem możliwości. Dla Gabriela Pombo da Silvy, Marco Camenisha, Hansa Niemeyera, Waltera Bonda, kombatantów z Więziennej Komórki KKO, oraz do greckich, włoskich i chilijskich więźniów, których wszystkich nie jesteśmy w stanie wymienić, lecz na zawsze żyją oni w naszych sercach.”

Obalić cywilizację
Dzikie Życie, teraz!

ELF – Frakcja Indonezyjska

325.nostate.net

Dyskusja