Grecja: Organizacja „Zero Tolerancji” zaatakowała biuro posłanki Nowej Demokracji

pic-0-norm

Deklaracja odpowiedzialności za podpalenie biura politycznego Fevronii Patrianakou, posłanki Nowej Demokracji: 

Śledząc powstania w Turcji, Brazylii, Egipcie i innych miejscach na całym świecie, nie jest się w stanie ich wesprzeć, lecz można poczuć ich słodko-gorzki posmak. Słodki, ponieważ miliony ludzi wychodzą na ulice, często w rewolucyjnych nastrojach. Gorzki, ponieważ przypomina to osobę która trafia na fontannę, lecz nie może z niej zaczerpnąć wody.

Być może wielu pragnie Rewolucji, lecz nie spadnie ona z nieba. Musi zrodzić się zorganizowany ruch polityczno-militarny, zdolny do zburzenia wszelkiego rodzaju barier. Ograniczeń w postaci żołnierzy, polityków i kapłanów, jak i tych, które tkwią zakorzenione w naszych umysłach. Nie może być to ruch różnych cyrkowych włóczęgów, godzinami maszerujących w protestach lub wymachujących narodowymi flagami różnych krajów. Nie może być to ruch krytykujący i odcinający się od „zamieszek i aktów wandalizmu”.

Chwała bojownikom z całego świata, niosącym sztandary rewolucji i z okrzykiem wznoszącym pięści, gdy żmije reżimu aresztują naszych towarzyszy.

Ponieważ chwile i szanse ku temu nadarzają się nieustannie, ORGANIZUJMY SIĘ. Dlatego podpisujemy się pod apelem wysuniętym przez organizację  „Grupy Ludowych Bojowników” (którzy zaatakowali siedzibę Nowej Demokracji – przyp. tłum), oraz wzywamy wszystkie osoby i grupy do umacniania partyzanckich struktur, w celu stworzenia politycznego organu i rewolucyjnej armii. Jeśli chcemy poważnie mówić o rewolucji, niezbędne jest stworzenie i wspieranie obu tych struktur.

Bezwzględny gang kapitalistów, politycznych sługusów, faszystów i cały autorytarny system jest zjednoczony, oraz planuje i przeprowadza na naszych oczach kontrrewolucję. Obowiązkiem wszystkich rewolucjonistów jest utworzenie przeciwwagi dla działań wroga – sojuszu ponad podziałami, który pogrzebie wszystkie te kreatury. Bez poczucia winy i bez najmniejszego wahania.

W czwartkową noc 4 lipca 2013 roku, umieściliśmy silny ładunek wybuchowy (kanistry z gazem – przyp. tłum.) przed biurem politycznym Fevronii Patrianakou, znajdującym się na 7 piętrze, w 41 budynku na ulicy Akadimias.

Ten konkretny pasożyt, pośród innych rzeczy jakimi się zajmuje, zdołał głęboko wsadzić swój pysk w beczkę miodu. Przesłanie jest jasne. Ktokolwiek, gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób przyczynia się choćby w najmniejszym stopniu do utrwalania tego systemu, doczeka się zemsty ze strony rewolucjonistów.

PS: Nie mówi się o tym, że strażnicy miejscy nie są zwalniani, lecz przenoszeni do greckiej policji. W tym rzecz. Tymczasem to jeden z licznych sposobów wzmacniania glin, przeciwko stawiającym opór. Jednocześnie zwalnia się strażników, którzy dotąd strzegli szkół, co szeroko otwiera im drzwi do firm ochroniarskich i szczurów ze Złotego Świtu.

Solidarność ze wszystkimi niezłomnymi partyzantami trzymanymi w więzieniach, ponad fałszywymi podziałami i gustami.

Natychmiastowa wolność dla 4 osób związanych ze sprawą kopalni w Skouries.

Chwała Edwardowi Snowdenowi i Bradleyowi Manningowi.

Organizacja
ZERO TOLERANCJI

4050A050CF6F565830136D7EC210127D

actforfree.nostate.net

Dyskusja