Argentyna: „Przyjaciele Ziemi”/FAI podpalili luksusowy salon Fiata

Dziś, jak nigdy wcześniej, poczuliśmy impuls, by okazać naszą solidarność z prześladowanymi w ramach akcji „Ardire” we Włoszech, gdzie nasi towarzysze nie przestają walczyć z represyjnym państwowym systemem; z Gabrielem Pombo z Niemiec (pozdrawiamy bracie!); z Marco Camenischem ze Szwajcarii (który od 20 sierpnia do 23 września będzie prowadził strajk głodowy), oraz z towarzyszami z Konspiracyjnych Komórek Ognia FAI/FRI z Grecji. Solidarność z więźniami z całego świata: Henrym Zegarrundo z Boliwii, Mario Lópezem z Meksyku, Luciano Pitronello, Marcelo Villarroelem, Freddym Fuentevillą, Juanem Aliste, Carlą Andreą oraz Ivánem Darío z Chile. Jesteście niewzruszonymi rebeliantami!

Razem z Núcleo de Conspiradores por la Extensión del Caos (hiszp. Komórki Spiskowe na rzecz Chaosu), Núcleo de la Cólera (hiszp. Komórki Gniewu) oraz Conspiración por la Venganza (hiszp. Konspiracja Zemsty) – grupami uczestniczącymi w argentyńskiej FAI – ciągle zbliżając się do celu, namierzając go, atakując w co raz to nowych miejscach, definiując nasze wartości i pojęcie wolności, prowadzimy ofensywę przeciwko państwu i kapitałowi.

W niedzielę 19 sierpnia 2012 o godzinie 2 podpaliliśmy salon samochodowy firmy FIAT, mieszczący się na rogu Triunvirato i Donado w Villa Ortúzar. Atak był przeprowadzony z użyciem dwóch ładunków wybuchowych domowej roboty, w których materiałem zapalającym była benzyna. Chcieliśmy w ten sposób pokazać wszystkim katom, że spokój się skończył, a ich własność nie jest bezpieczna. Od teraz nie będą spać spokojnie. Osobiście się o to zatroszczymy. Dopóki trwa ucisk, trwać będzie rebelia.

Od Villa Devoto do Recolety dzień w dzień płoną luksusowe samochody. Codzienna rebelia trwa…

Nie zdołają nas powstrzymać!

 

Przyjaciele Ziemi / Nieformalna Federacja Anarchistyczna

 

tłum: Antynazi

 

http://actforfree.nostate.net/

Dyskusja