Anglia: Oświadczenie po ataku na siedzibę gazety Evening Post

BRISTOL. W czwartkowy wieczór (11 sierpnia), pomimo licznej obecności sił policyjnych na ulicach miasta, pozbawiliśmy części szyb siedzibę Evening Post. Przyozdobiliśmy również elewację przy użyciu bomb z farbą. Gazeta szacuje straty na sumę około 20 tyś funtów.

Media demonizują tych, którzy wybrali opór i walkę, usprawiedliwiając falę represji przeciwko nam wszystkim. Próbują odwrócić nasza uwagę od prawdziwych bandytów i szabrowników – policji i kapitalistów, rutynowo migających się od odpowiedzialności za morderstwa i oszustwa na dużą skalę. To część poróżniającej strategii rządzących. Chcą nas zastraszyć, zwrócić przeciwko sobie i zmusić do obrócenia się przeciwko rebeliantom. Tą akcje przeprowadziły osoby, które nie dały się oszukać. Nie lekceważcie naszego gniewu, nie powstrzymają nas policyjne pałki i kule – wykorzystamy wszystkie możliwe metody w walce o przyszłość, w walce o całkowitą wolność.

Kiedy kurtyna szybuję w górę i społeczna wojna staje się wyraźniejsza niż kiedykolwiek, klasowy wróg używa korporacyjnych mediów jako kolejnej broni, skierowanej przeciwko wszystkim domagającym się lepszego życia dla siebie i innych.

Zobaczmy szefów i polityków, jak zasuwają na ulicach z miotłami – to ich własny syf wrócił do nich aby ich ugryźć, granice zostały postawione: tak właśnie wygląda pieprzone Wielkie Społeczeństwo.

Źródło: bristol.indymedia.org

Dyskusja