Ateny: Bomba GANA pod lokalem mafii handlującej kobietami, powiązanej ze skrajną prawicą.

346234-768x461Deklaracja odpowiedzialności:

2 października około 2 w nocy podłożyliśmy ładunek wybuchowy pod budynkiem przy ulicy Pireus 109 w Atenach. Aktywowaliśmy go za pomocą telefonu, dzięki czemu mogliśmy kontrolować moment wybuchu i upewnić się, że nie zostanie zraniony żaden przechodzień.

POLITYCZNE PRZYCZYNY NASZEJ AKCJI

1) Zaatakowany budynek to klub mafii, gdzie prowadzony jest wielki biznes handlu kobietami, które sprzedaje się z Bałkan do Grecji, naprawdę duży biznes w który zaangażowani są politycznie aktywni faszyści.

2) Centrum Aten, w szczególności strefa turystyczna tak zwanego historycznego centrum to najbardziej strzeżony obszar, gdzie 24 godziny na dobę obecna jest policja antyterrorystyczna, dlatego za pośrednictwem tej akcji pokazujemy państwu greckiemu, że jesteśmy w w stanie spenetrować i uderzyć w cele nie tylko na Exarchii, ale również w innych częściach Aten.

3) Huk wybuchu dało się słyszeć w całej okolicy historycznego centrum, co samo w sobie również jest kolejnym wyraźnym przesłaniem dla całego przemysłu turystycznego AIRBNB, który niczym nie różni się od praktyk mafii: Turyści AIRBNB, ATENY NIE SĄ DLA WAS BEZPIECZNYM MIEJSCEM, WRACAJCIE TAM SKĄD PRZYBYLIŚCIE.

Oto głos wszystkich uciskanych, dla których jasnym jest, że rewolucja społeczna nadjedzie tylko dzięki rewolucyjnej walce zbrojnej

Rewolucyjna Anarchistyczna Walka Zbrojna (GANA)

3/10

Dyskusja