Konspiracyjne Komórki Ognia: „Nasz proces obróci się w wyrok dla państwa”

ccflogo

Granicą, która oddziela wolność od niewolnictwa… jest odwaga…

20 kwietnia w więzieniu Korydallos Sąd Apelacyjny rozpoczął proces Konspiracyjnych Komórek Ognia.

Nasz proces dotyczy materiałów wybuchowych znalezionych w domu w Chalandri (sprawa „Chalandri”), zamachu na dom byłego ministra spraw wewnętrznych P. Hinofotisa (który pracował w armii w czasach Junty), zamachu na byłego wicepremiera i obecnego prezesa Banku Grecji L. Katseli oraz na budynek Ministerstwa Macedonii i Tracji w przeddzień Międzynarodowych Targów w Salonikach.

Jesteśmy również oskarżeni o wysyłanie bomb do ambasad, międzynarodowych instytucji policyjno-sądowych (Eurojust, Europol), a także do kanclerz Merkel, ówczesnego premiera Włoch, magnata medialnego Berlusconiego i byłego rasistowskiego prezydenta Francji, Sarkozy’ego.

Toczy się również przeciwko nam proces o posiadanie broni i konfrontację z policjantami w Pefkach.

Wszystkie te sprawy to tylko migawki z działań Konspiracyjnych Komórek Ognia. Otwarcie wzięliśmy za nie odpowiedzialność i bronimy wszystkich naszych akcji, ponieważ jesteśmy przekonani że świata nie można zdobyć ani modlitwą, ani klątwami.

Rozprawa, która odbyła się 20 kwietnia nie dotyczy tylko członków Konspiracyjnych Komórek Ognia i innych anarchistów, ale całej miejskiej partyzantki.

W rzeczywistości, proces toczy się pomiędzy walką zbrojną i morderczą machiną władzy.

Obecnie każdy, kto nie rozumie konieczności zbrojnej akcji anarchistycznej przeciwko tyranom naszego życia albo jest wyjątkowo naiwny, albo jest gliną.

Wszyscy ci, którzy rzucają kości naszego życia na giełdach, banki centralne i międzynarodowe spotkania przywódców, nie zrezygnują ze swoich biur i bogactwa, jeśli ich grzecznie poprosimy… Jedyny język, jaki rozumieją, to strach.

Nasz głos i nasze idee mają większą moc, gdy wychodzą z lufy karabinu…

Dość tolerowania chochołów u władzy, w ustach których mówienie o „demokracji”, „wolności” i „prawach” jest drwiną.
Jeśli chcesz zrozumieć, co tak naprawdę myślą, nie słuchaj ich słów… wystarczy, że zajrzysz do ich kieszeni…

To ci sami ludzie, którzy nałożyli morderczą finansową dyktaturę, która codziennie dusi nasze życia, doprowadzając ludzi do rezygnacji lub samobójstwa.

To ci sami ludzie, którzy wysyłają armie i obracają całe kraje w masowe groby, sprzyjając interesom przemysłu naftowego i międzynarodowych korporacji.

To ci sami ludzie, którzy tworzą propagandę i spektakl, w którym kłamstwa stają się prawdą, życie cyfrową iluzją, a szczęście – akcesoriami do telefonów komórkowych.

Żadne pokojowe protesty ani lewicowa iluzja nie zrzucą władzy z jej tronu.

Pytanie, które często brzmi jak lament – „i jak świat ma się zmienić?” jest bzdurne, defetystyczne i świadczy o tchórzostwie. Każdy, kto chce zmienić swoje życie oraz świat uzbraja się i sam staje się na nie odpowiedzią.

20 kwietnia sądowa inkwizycja chciała wydobyć z nas znak skruchy, jakąkolwiek sugestię rozejmu…

Zamknięto nas w izolatkach, aresztowano i więziono naszych krewnych, a procesy przeciwko nam odbywają się w więzieniu, ale nie zamierzamy żyć w pokoju ze śmiercią i zniewoleniem…

Konspiracyjne Komórki Ognia zostaną odbudowane i znów zaatakują…

Brzydota władzy i każdy jej aspekt został przeanalizowany i zinterpretowany przez wszystkie pokolenia… To, co dzieje się dziś nie potrzebuje dalszej analizy. Potrzebuje działań…

NIECH ŻYJĄ KONSPIRACYJNE KOMÓRKI OGNIA
NIECH ŻYJE NIEFORMALNA FEDERACJA ANARCHISTYCZNA (FAI)
NIECH ŻYJE ANARCHISTYCZNA PARTYZANTKA MIEJSKA

Członkowie Konspiracyjnych Komórek Ognia FAI/IRF

Olga Economidou
Giorgios Polydoros
Christos Tsakalos
Gerasimos Tsakalos

http://325.nostate.net

Dyskusja