Londyn: Komórka „Ognie na Horyzoncie – Nikos Romanos”/FAI podpaliła auto ochrony

2.12.2014-exarchia

Podczas dzisiejszej anarchistycznej akcji (3.12.14) podpaliliśmy w Londynie auto ochrony, aby okazać w ten sposób solidarność z naszym bratem Nikosem Romanosem. Strajk głodowy w Atenach prowadzą także Giannis Michailidis, Andreas-Dimitris Bourzoukos oraz Dimitris Politis.

„Tej nocy zwrócilismy wzrok ku horyzontowi i ujrzeliśmy wiele gwiazd, spadających po swoich chaotycznych ścieżkach. Liczylismy je i liczyliśmy, myśląc życzenia, kalkulując trudności. Wiemy, że w swoim pragnieniu wolnego życia musimy uwolnić się od wszystkiego co nas uciska, zabija, niszczy, nurkujemy więc w nieznaną pustkę, tak samo jak strącone gwiazdy na które patrzymy. Skoro niezliczone gwiazdy już spadły, być może nadszedł również czas i na naszą, któż to wie? Gdybyśmy mieli gotową odpowiedź, nie stalibyśmy się tym czym jesteśmy, tylko bylibyśmy zarozumiałymi dupkami pouczającymi ludzi jak zostać wzajemnie atakującymi się gryzoniami.

My przynajmniej wciąż pozostajemy nieugięci i uparci, jak inni nam podobni. Jak ci z nas, którzy zamkneli swoje oczy w bólu, podrożując dalej i nie odrywając oczu od tego samego nocnego nieba na które i my również patrzymy. Gdzie widzą nas jak spadamy, piękne i świetliste gwiazdy. Teraz nasza kolej. Teraz, bez wahania, spadamy.”

Pozdrawiamy! naszych towarzyszy z F.A.I. – Nocne Pochodnie – Front Wyzwolenia Ziemi.

SOLIDARNOŚĆ ZNACZY ATAK!

FAI – „Ognie na Horyzoncie – Nikos Romanos”

Dyskusja