Grecja: Grupa Anarchistów Indywidualistów wydała broszurę o Projekcie Feniks

Pamphlet1PhoenixProjectA5W Grecji ukazała się 170-stronicowa broszura na temat Projektu Feniks. Wydała ją Grupa Anarchistów Indywidualistów, którzy zatytułowali zebrany materiał: „Niszcząc dzielące nas mury”. Poza tekstami komunikatów towarzyszących atakom w broszurze znalazły się także relacje z ważniejszych wydarzeń solidarnościowych z anarchistami prześladowanymi i oskarżonymi o udział w zbrojnym projekcie Feniks.

Chodzi o mitingi solidarnościowe jakie odbyły się w Salonikach na skłocie Nadir (Grudzień 2013), w Atenach, gdzie organizatorem było Zgromadzenie Solidarności z Konspiracyjnymi Komórkami Ognia i towarzysze z Nurtu Nowej Anarchii (również Grudzień 2013) oraz w Komotini, gdzie miting odbył się na Anarchistycznym Skłocie Utopia (Grudzień 2013), a także w Patrze, gdzie spotkanie przygotowały Grupy Chaosu.

Wydawcy broszury zapowiadają, że to pierwsza z serii broszur na temat „Nowej Anarchii”, jakie ukażą się w nadchodzących miesiącach, „aby rozpowszechniać słowa naszych uwięzionych towarzyszy, docierając z nimi do jak największej liczby anarchistów w Grecji i na całym świecie.” Grupa otwarta jest na współpracę, a tłumaczenie angielskiej wersji „Niszcząc dzielące nas mury” jest w toku.

Warto dodać, że na 168 stronie swojej broszury greccy nihiliści umieścili także reklamę innej broszury o Projekcie Feniks jaką wydało Wydawnictwo Grecja w Ogniu. Naszą broszurę przeczytasz pod tym linkiem. Broszurę greckich anarchistów znajdziesz tutaj.

Skontaktować się z nimi możecie pisząc na adres:

[email protected]

 

Dyskusja