Chile: Sabotaż dla upamiętnienia śmierci Avalona, uwięzionego członka ELF

avalonChilijscy działacze z „Abisalnego Jądra Akcji” przeprowadzili „mały sabotaż” 19 sklepów mięsnych. Komunikat:

Dziś o świcie [18/9] zorganizowaliśmy sabotaż, zaklejając ciekłą stalą zamki licznych oddziałów przemysłu odznaczającego się najwyższym nasyceniem śmiercią w regionie metropolitalnym: w sklepach mięsnych Oto ich lista: (…) Dedykujemy naszą akcję i wspominamy za jej pośrednictwem Towarzysza Avalona*, aktywistę akcji bezpośredniej na rzecz ziemi i wyzwolenia zwierząt.

Nie trzeba nic więcej dodawać… to wszystko przyjaciele.

Abisalne Jądro Akcji

Przypis „325”:

Avalon „William C. Rogers” to towarzysz z Frontu Wyzwolenia Ziemi działającego w USA, który popełnił samobójstwo podczas śledztwa FBI o kryptonimie Operacja Backfire. Szerzej jest ona znana jako „Greenscare” („Zielonezagrożenie”). W noc swojej śmierci Avalon napisał oświadczenie na temat swojej ucieczki, wysłał je swoim przyjaciołom mailem, po czym udusił się plastikową torbą nałożoną na głowę. Bronił swojego wyboru przedstawiając go jako powrót do jądra życia i śmierci, tam, gdzie agenci prawa nigdy nie będą mogli go dosięgnąć. Cześć i pamięć Avalonowi, który swoim przykładem pokazał odwagę i determinację w obliczu wroga, odmawiając uczestnictwa w procesie i systemie więziennym, i podejmując swoją decyzję w sytuacji niewiarygodnej zdrady. Niech popłynie krew donosicieli i kolaborantów, którzy wciąż chodzą żywi, tych, którzy donosili na swoich towarzyszy z Frontu Wyzwolenia Ziemie. Ogień i wściekłość przeciwko każdej z klatek.

Pożegnalny list Avalona:

„Do moich przyjaciół i zwolenników, aby pomóc im zrozumieć wszystko to, co wydarzyło się tak szybko: Pewne kultury ludzkie od tysiącleci prowadzą wojnę przeciwko Ziemi. Postanowiłem walczyć po stronie niedźwiedzi, lwów górskich, skunksów, nietoperzy, saguaros i górskich róży oraz wszystkiego co dzikie. Jestem po prostu najnowszą ofiarą tej wojny. Jednak dziś uciekłem z więzienia – wracam do domu, do Ziemi, do miejsca mojego pochodzenia.”

Bill, 12/21/05 (przesilenie zimowe)

Więcej o Billu patrz TU

http://325.nostate.net/

Dyskusja