Włochy: (Feniks – akt 13) Anarchiści deklarują utworzenie Konspiracji Czarnego Ognia

anarchizm projekt feniksKomunikat: Atakując 7 maja 2014 r powołaliśmy do życia Konspirację Czarnego Ognia. Zaatakowaliśmy dokładnie dwa lata po tym jak nasi anarchistyczni towarzysze i bracia Nicola Gai oraz Alfredo Cospito postrzelili Roberto Adinolfiego, kierownika firmy atomowej Ansaldo Nucleare. To im dedykujemy swoją akcję, z miłością oraz przepełnieni pragnieniem zemsty.

Nocą, 7 maja umieściliśmy pod dystrybutorem paliwa ładunek zapalający. Z powodu naszego niedoświadczenia urządzenie zawiodło, wobec tego odcięliśmy wszystkie węże do wlewania paliwa. Miesiąc wcześniej zniszczyliśmy kilka bankomatów.

Spędziliśmy dużo czasu zastanawiając się nad kwestią nieformalności oraz możliwością utworzenia własnej grupy działania. Pośród dyskusji, śmiechu i powagi, żywych debat, pragnień i obaw, projektów i strategii zdecydowaliśmy, że powołamy do życia Konspirację Czarnego Ognia, by prowadzić wojnę przeciwko mega-machinie władzy.

Jesteśmy Anarchistami czynu i odrzucamy centralistyczny model organizacji, który łagodziłby nasze zerwanie z systemem.

Mówimy o nowej Anarchii i permanentnej konfliktowości, bez dogmatów czy „rewolucyjnej awangardy”.

Jako Konspiracja Czarnego Ognia jesteśmy i będziemy nieformalną siecią o autonomicznych komórkach akcji bezpośredniej. Sieci, która walczy Tu i Teraz.

Zdecydowanie pozostawiamy za sobą nieśmiały Anarchizm społeczny i całkowicie oddajemy się permanentnemu konfliktowi ze wszystkimi formami Władzy. Bez zatrzymywania w obliczu konsekwencji prawnych.

Jesteśmy Anarchistami, a nie prawnikami zamartwiającymi się kodeksami naszego wroga.

Pozbywamy się ciężaru frustracji i porażki.

Wszystkie akcje, które przeprowadzimy pod szyldem Konspiracji Czarnego Ognia będą częścią wojny wypowiedzianej przez nas dominacji, cywilizacji i społeczeństwu.

Niestety tylko nieliczni proponują egzystencjalną subwersję naszego życia, tylko nieliczni deklarują całkowite wyzwolenie życia w obliczu jego degradacji.

Jego wartość ocenia się dziś na podstawie przedmiotów martwych i iluzji. Dlatego nie pytamy czy na tym świecie mamy więcej czy mniej wolności, tylko czy nadal chcemy żyć w sposób, który nas uciska.

Widzimy wokół siebie tak wielu ludzi, biednych, pracowników, więźniów, imigrantów, etc. którzy uzależnili swoje życie od tego świata i jego cywilizacji, tak jakby była ona najcenniejszą rzeczą jaką posiadają. Dlatego my, jako Nihilistyczni Anarchiści, wypowiadamy wojnę wszystkiemu, rękom, które trzymają bat i plecom, które on chłoszcze.

Nie odpowiada nam zwracanie się ku pobłażliwym ideologiom, które oferują „wyzyskiwanym” alibi dla ich apatii i bierności. To „wyzyskiwani” chodzą co 4 lata na głosowanie, udzielając mandatu swoim tyranom, to „lud” widzi w swoich szefach wzór do naśladowania, to „lud” zażywa narkotyk konsumeryzmu, to „lud” wierzy we własność jak w religię, to „lud” żąda więcej policji, więzień, technologii… To właśnie na bazie takiej krytyki Nihilistyczni anarchiści wychodzą z własną antyspołeczną perspektywą.

Nasz akcje o których tu wspomnieliśmy deklarujemy jako część PROJEKTU FENIKS, zrobiliśmy to dla siebie i dla naszych braci i sióstr prowadzących tę samą wojnę przeciwko wszystkim formom władzy. Dedykujemy je towarzyszom z KKO, tym uwięzionym jak i działającym poza murami więzienia.Te akcje są także dla anarchistycznych towarzyszy takich jak: Gianluca Iacovacci i Adriano Antonacci, dla Niccolò Blasi, Claudio Alberto, Mattia Zanotti i Chiara Zenobi, dla wszystkich towarzyszy zamkniętych w jednostkach wysokiego rygoru na terenie Włoch i w innych krajach. Wreszcie dedykujemy je Andreasowi Tsavdaridisowi i Spirosowi Mandylasowi, naszym braciom i siostrom porwanym i wrzuconym do lochów władzy na całym świecie, od Indonezji po Amerykę Południową.

Konspiracja Czarnego Ognia – FAI-FRI

WSZYSTKO ALBO NIC!

WSZYSTKO TU I TERAZ!

http://325.nostate.net

Dyskusja