Komunikat Komórek Ognia w związku z ucieczką Christodoulosa Xirosa

wolnosc

TO PIĘKNY DZIEŃ…

Miejski partyzant Christodoulos Xiros niezłomnie kroczy teraz przez krainę wolności. Idzie po ziemi odległej dla tych, którzy zapominają o ataku i którzy ulegli nadziei, że uda im się wywołać zmianę bez wkładania własnych rąk w ogień.

Ziemi bliskiej tym, którzy tak bardzo oddali się walce i którzy wciąż żyją, pełni pragnień, by dać w niej z siebie jeszcze więcej.

Znajduje się ona tam, gdzie rodzi się życie, braterstwo i insurekcja… w aktach negacji i twardych decyzjach.

Uważaj na siebie towarzyszu…

Siła dla niezłomnych więźniów 17 Listopada*

ERA ATAKU JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA

P.S. Dziennikarza, wy hieny, utoniecie pod ciężarem własnych kłamstw. Trzymajcie swoje żmijowate języki z dala od towarzysza

Konspiracyjne Komórki Ognia – FAI/IRF (Komórka Więzienna)

* Rewolucyjna Organizacja 17 Listopada była lewicową grupą partyzantki miejskiej, która działała w Grecji od 1974 do 2002. Grupa dokonywała napadów, wywłaszczała broń, dokonywała egzekucji, ataków bombowych i zbrojnych ataków przeciwko kilkunastu kapitalistycznym, rządowym i imperialistycznym celom. Christodoulos Ksiros był jednym z nieugiętych, uwięzionych członków grupy. Wychodząc na 9-dniową przepustkę złamał towarzyszące jej restrykcje i od tej pory jest poszukiwany. Fragiskos Ragousis, prawnik Xirosa, oświadczył, że to zniknięcie spowodowane jest ” jego poglądami politycznymi i stosunkiem do wolności” 

 

Dyskusja