ONR powołuje Sekcję Spraw Wewnętrznych, by śledzić „wrogów Polski”

52049eff156ffWygląda na to, że po raz kolejny grupa ANONYMOUS dobrała się do prywatnych kont internetowych, oraz komputerów członków Ruchu Narodowego. Po Przemysławie Holocherze tym razem prześwietlono innych prominentnych działaczy ONR-u.

Z uzyskanych materiałów wynika, iż ONR próbuje bawić się w służby specjalne, tworząc w tym celu Sekcję Spraw Wewnętrznych. Widzimy więc, jak z jednej strony udają „antysystemowych” aktywistów, a z drugiej zbierają materiały na przeciwników ideowych, które w przyszłości mają im posłużyć jako dowody przed sądem w domniemanych procesach.

W zakresie obowiązków SSW miała by leżeć inwigilacja środowisk lewicowych (Biuro A) oraz przenikanie do innych ugrupowań nacjonalistycznych w celu przeciągania osób w nich działających na swoją stronę (Biuro B). Osoby tworzące Biuro „B” przenikać mają min. środowisko Autonomicznych Nacjonalistów, Młodzież Wszechpolską, Kongres Nowej Prawicy itd.

Plany dojścia do władzy jakie snują nacjonaliści przypominają Stalinowskie i Hitlerowskie zagrywki a sam fakt utworzenia Sekcji Spraw Wewnętrznych ONR przypomina początki gestapo.

Wykradzioną korespondencję ONR w tej sprawie  opublikowano tutaj

antifa.bzzz.net

Dyskusja

  • kkw9o3 8 lat temu

    czyli co na dziesięciu członków „brygady” będzie przypadało trzech z służb specjalnych ? z własnymi tajnymi emailami na gmailu i formum na home pe3l ;] cholera przenikną do mojej rodziny i się wyda że matka preferuje spagetti zamiast bigosu a jej ojciec za Niemca siedział w obozie ale i tak zdardziłem już za dużo i te pól mózgi mogą wdrożyć daleko idące zmiany