Projekt Feniks (cz.5) – Indonezyjska FAI podpaliła szkołę policyjną

Krótka wiadomość dla naszych Wrogów
(Projekt Feniks – część 5)

Nie będziemy mówili o „nieuczciwych śledztwach”, o ” klimacie terroru przeciwko bojownikom”, ani o „nowym totalitaryzmie” i tym podobnych rzeczach. Dlatego, że żadna z tych rzeczy nie jest niczym nowym. To po prostu wciąż te same kadry z odwiecznej wojny pomiędzy dwoma światami, które nawzajem się wykluczają: po jednej stronie odrażający świat Władzy, podporządkowanego motłochu i społecznej kloaki, z drugiej zaś świat anarchistycznej rebelii, nieposłusznych bojowników Negacji, którzy przed nikim nie zginają karku. Nie będziemy też mówić o innych. Tych, którzy wgłębi ducha są dziś szczęśliwi i odczuwają ulgę. Nie ma teraz czasu na poruszanie tej kwestii. Powinni oni jednak pamiętać, że nadejdzie czas, kiedy do tego wrócimy.

– Wolność dla Wilków Północy

Indonezja-feniks-szkola policyjnaKiedy powiedzieliśmy że „wszystko trwa dalej” nie rzucaliśmy słów na wiatr. Nasze groźby przyjmą kształt faktycznych działań, raz za razem, kiedy tylko nadarza się okazja. I za każdy razem, dostarczymy nasze czyny coraz bliżej was. Bezpośrednio naprzeciw waszych spluw, mundurów i więzień – narzędzi ucisku, przy pomocy których często porywacie naszych rewolucyjnych towarzyszy.
Nie pozwolimy was zasnąć spokojnie, bo nasza wojna jeszcze nie dobiegła końca.

Bierzemy odpowiedzialność za podpalenie szkoły policyjnej na ulicy Sudirman, Balikpapan, w dniu 24 sierpnia 2013. Podłożyliśmy ładunek zapalający przed jej wejściem i pozwoliliśmy ogniowi dokończyć robotę. Obraliśmy ten cel po tym jak dotarły do nas wieści, że greckie świnie dokonały nalotu na skłot Steki Nadir, skąd uprowadziły dwóch towarzyszy w związku z kilkoma atakami dokonanymi przez różne komórki FAI/IRF. Nasza akcja to bezpośrednia zemsta na świniach, wszędzie, nie tylko w Grecji.

Płomiennie pozdrawiamy naszych dwóch braci, oskarżonych o udział w naszym międzynarodowym projekcie zemsty: Feniks. Nie mamy wam nic więcej do powiedzenia, niech przemawia ogień. Za każdy najechany cal naszej wolności, oddamy wam z jeszcze większą brutalnością niż wcześniej.

Dedykujemy tę akcję naszym towarzyszom: Więziennemu Sektorowi Konspiracyjnych Komórek Ognia, naszym ukochanym Alfredowi Cospito i Nicola Gai, Hansowi Niemeyerowi, Juanowi, Marcelo i Freddyemu, 4 z Kozani oraz jeńcom wojennym we Włoszech (zatrzymanym w ramach Ardire, Shadow, Thor itd.) i Chile.

Ponieważ każdy towarzysz ma swoje miejsce w naszych czarnych sercach.

MIĘDZYNARODOWA KONSPIRACJA ZEMSTY
FAI-IRF
Komórka Wolność dla Mandylasa i Tsavdaridisa

325.nostate.net

Jak podaje policja całkowicie spłonęło siedem klas.

mass media link i photo:

http://news.detik.com/read/2013/08/24/145239/2339517/10/sekolahpolisi-di-balikpapan-terbakar

http://suarakawan.com/24/08/2013/sekolah-polisi-negara-di-balikpapan-terbakar

http://www.korankaltim.com/penyelidikan-kebakaran-spn-tunggu-puslabfor

http://www.antarakaltim.com/berita/16108/spn-polda-kaltim-di-balikpapan-terbakar

 

Dyskusja