Indonezja: Komórka FAI „Niech Żyje Luciano Tortuga” podpaliła stację elektryczną

Komórka „Niech Żyje Luciano Tortuga” – Międzynarodowy Front na rzecz Zemsty – FAI/FRI zaatakowała stację elektryczną w Manado przy użyciu ładunku zapalającego. Poniżej komunikat towarzyszący atakowi:

Nie brak powodów by stwierdzić, że główną przyczyną jest niewystarczająca liczebność. Jednak dla nas jedyną przeszkodą jest strach. Teorie, racje i różnorodne sytuacje są ścianami labiryntu, zawsze dostarczającego uzasadnień wahaniom i ograniczeniom. Podobnie, oskarżenia, jakie postawiono dwóm naszym członkom i towarzyszom Billy’emu oraz Eatowi, także stanowią barierę blokującą trwające działania na rzecz destrukcji.

23 sierpnia 2012 podłożyliśmy urządzenie zapalające w pobliżu elektrowni w Kotamobagu, w Północnej/ym Sulawesi. Urządzenie jednak zawiodło i nie doszło do eksplozji. Zwiedliśmy się na samych sobie i innych, którzy byli zaangażowani w ten atak. Z drugiej jednak strony doszliśmy do wniosku, że nikt nie powinien czuć się winny. Dziś wieczorem 31 sierpnia, ponownie dopuściliśmy się tego samego „przestępstwa”. Podłożyliśmy ładunek mający spalić stację elektryczną w Tumintigo, w Manado.

Cel jest jasny. Jesteśmy wściekli. Naprawdę wściekli!

Nasza akcja to odpowiedź na nieograniczoną solidarność ze strony wielu zbuntowanych towarzyszy i [email protected]

Adresujemy ją do wszystkich niekontrolowalnych i odważnych towarzyszy kryjących się w mrokach Boliwii, Chile, Meksyku, Grecji, Argentyny i Anglii, jak również ku innym miejscom, których nigdy nie wymieniono.

Do Olgi i wszystkich towarzyszy z Konspiracyjnych Komórek Ognia oraz do Tasosa Theofilu, którego niedawno aresztowano, ponieważ jest anarchistą. Nie zapominamy także od Theofilosie Mavropoulosie, Gabrielu Pombo da Silvie, Ramim Syrianosie i Marco Camenischu, który prowadzi strajk głodowy. Wszyscy nas inspirujecie, pomimo, że znajdujecie się za kratami.

Do Luciano Tortugi i Mario Lopeza, pamiętając także Ivanie Silva i Carli Verdugo w Chile. Naszą inspiracją są także Henry Zegarrundo, Juan Aliste Vega, Freddy Fuentevilla Saa, Marcelo Villaroel Sepulveda. Zwracamy się też do dysydentów, takich jak Felicity Ryder, Nikos Maziotis i Pola Roupa, a wreszcie także i do K. – ukrywającego się członka Komórki Niech Żyje Luciano Tortuga, Nieformalnej Federacji Anarchistycznej (FAI/IRF).

A także, z wyrazem głębokiego wstydu na naszych twarzach, wysyłamy naszą solidarność do naszych braci w walce, członków Komórki Niech Żyje Luciano Tortuga, Nieformalnej Federacji Anarchistycznej/ Międzynarodowego Frontu Rewolucyjnego; Billy’ego Augustana i Reyharda Rumbayana (Eata). Nie zapominamy też o śmiałym Tukijo z ludu Kulonprogo. Wszystkim im, ślemy pozdrowienia w świetle ognia, rozjaśniajacego ulice. Przesyłamy naszą miłość.

 

Te działania są także manifestacją gniewu i rozczarowania.
Niecierpliwości dla tych buntowników, którzy po atakach powrócili do ukrycia, wyczekując tam bezczynnie i długo, do których należeliśmy my sami.

 

Towarzysze, czas uderzać.
Nie zwlekajmy. Czas rozpalić ogień!

 

Niech Żyje Anarchia!

 

Niech żyje Komórka Luciano Tortuga
Międzynarodowa Konspiracja dla Zemsty
Nieformalna Federacja Anarchistyczna/ Międzynarodowy Front Rewolucyjny
(FAI / FRI)

 

http://325.nostate.net/

Dyskusja