Włochy: Wywrotowe Jednostki (FAI) podpaliły 2 banki we Frascati

Komunikat sprawców:

„Pozbywać się mędrkowania i umysłowej sofistyki oraz odrzucać społeczne zakazy, by stawić czoła trwającej wojnie. Niszczyć normalność porządku, władzę, pracę i jej akcesoria, normalność naukowo-technologicznych eksperymentów oraz ich kreatywność, ich prawa sądowe narzucane naszym ciałom podczas procesów, ich prawo do oskarżanie i obrony. Racjonalne narracje są dobre dla tych, którzy decydują o losie innych, którzy zostali oddelegowani i wyznaczeni przez społeczeństwo, dla obywateli; dzikie siły nie potrzebują polityczno/kulturowych uzasadnień.

Na własne oczy możemy dostrzec i odczuć co oni robią z Ziemią, ze zwierzętami, z antyautorytarystami, to wystarczający powód dla naszych ataków, za każdym razem z większym uporem i siłą… naprzód anarchiści, sabotujmy i niszczmy teraźniejszość!

Wszystko podpowiada nam jej bezsens, nasze ciała poddane codziennej prezencji, pośród apatycznych obywateli przeciwnych buntowi, czekają na kolejną szansę pobudzenia naszych instynktów i gniewu.

Choć nigdy się nie spotkaliśmy to jednak odnaleźliśmy rozciągający się na całym świecie alians łączącej nas praktyki, zjednoczonej w nowej antyautorytarnej partyzantce przeciwko istniejącemu. Anarchiści czynu powiązani wyjątkową siłą, totalnym wyzwoleniem życia, jednostki (zwłaszcza samych siebie), Ziemi, działający na rzecz całkowitego obalenia Państwa, religii i władzy wojskowej.

Nasza podróż daleka jest od drogi pełnej drogowskazów, podążamy dziką i nieprzeniknioną ścieżką, tocząc codzienną wojnę wyzwalającą nas w bólu.

Jako jednostki stosujące przemoc i praktyczne działanie, powstrzymujemy swoje wahania oraz moralne i społeczne lęki przed karą lub śmiercią, jakimi karmi nas panująca władza. Będziemy się od nich wyzwalać w procesie terroru.

„Teraz już wiem. Wiem dokładnie co muszę zrobić. Chodźmy więc, jeszcze raz. Tym razem z namiętnością. Do końca. Niech żyje Anarchia”

KKO

Z CZARNĄ MIĘDZYNARODÓWKĄ
NIECH ŻYJE OGIEŃ ANARCHII!
MIĘDZYNARODOWY FRONT REWOLUCYJNY
NIEFORMALNA FEDERACJA ANARCHISTYCZNA

 

– Wywrotowe Jednostki Antycywilizacyjne

FAI IRF

Dyskusja