Śmiertelna ideologia Islamu – głos bliskowschodnich anarchistów

image1382603544-18912-PlaceID-0_s660x390Parę słów od anarchistów z Bliskiego Wschodu: Śmiertelna ideologia Islamu (Iran, Afganistan, Irak, Syria…)

Na stronach internetowych czy fanpage’ach na Facebooku prowadzonych przez anarchistów z Zachodu nie odnajdzie się nic, co dotyczyłoby zbrodni islamistycznego reżimu w Iranie czy marionetkowego rządu Afganistanu, czy też w wielu innych krajach Bliskiego Wschodu. To prawda, że gdy zostanie zaatakowana kobieta w burce, natychmiast organizowane są akcje wsparcia w imię występowania przeciw islamofobii. […] Nasze zaplecze kulturowe jest islamskie i oczywiście szanujemy Muzułmanów. Jednak jako anarchiści opowiadamy się przeciw wszelkim religiom, państwom, społeczeństwu klasowemu, faszyzmowi, granicom itd.

Sądzimy, że nie powinniśmy milczeć na temat brutalności Islamu, ponieważ jak twierdzą niektórzy mogłoby to zaszkodzić Muzułmanom mieszkającym w zachodnich państwach. Wierzymy także, że musimy przeciwstawiać się wszelkim rodzajom faszyzmu/rasizmu, jednocześnie ujawniając śmiercionośną ideologię Islamu, skrywającą się w burkach i nie tylko. Według nas burka NIE jest jedynie elementem ubioru, ale także „ideologią”, śmiercionośną ideologią Islamu, głoszącą, że należy zabijać każdego, kto nie jest Muzułmaninem. Głoszącą, że możesz wydać swoją córkę za mąż, za kogo zechcesz, nawet w wieku 6 czy 9 lat.

„Brutalny gwałt na małych dziewczynkach”. Jeśli jesteś kobietą i odważyłaś się na związek z ukochanym mężczyzną lub kobietą, zostaniesz ukamienowana. Jeśli jesteś biedakiem i ukradniesz kawałek chleba, zostanie ci obcięty palec, ręka, noga…

I CHYBA WŁAŚNIE TO RÓŻNI NAS OD ZACHODNICH ANARCHISTÓW!!

Zgniły i brutalny islamski reżim Iranu doszedł do władzy w 1979 r. dzięki pomocy CIA i rządów krajów zachodnich, zmieniając kierunek postępowej rewolucji, która rok wcześniej została zapoczątkowana przez radykalnie lewicowych studentów.

Twierdzili, że pieniądze z ropy i gazu trafią do biednych. Wbrew temu, nie tylko nie pomogli ani jednej ubogiej osobie, ale do tego zniszczyli cały kraj. W czasach „dyktatora, szacha Iranu” w ubóstwie żyło 10-20% populacji. Obecnie jest to 80-90%!

Oto, co dzieje się TERAZ, w Iranie, pod brutalnymi rządami Islamu: praca dzieci, bezdomność, dzieci i dorośli żyjący na ulicach, ubodzy sprzedający swe ciała i organy by wyżywić dzieci, narkomania, niewolnictwo seksualne, zabójstwa, tortury i egzekucje – a wszystko to dzieje się na ogromną skalę…. IRAN TO OBECNIE WIELKA BECZKA PROCHU!!!

Prawdopodobnie wiecie, że pod faszystowskimi, islamskimi rządami Iran stał się jednym wielkim więzieniem dla każdego, kto ma postępowe poglądy. W tym barbarzyńskim reżimie więzienia zakładane są wewnątrz więzienia. Ogromne ilości ludzi – anarchistów, radykalnych lewicowców czy innych postępowych aktywistów, dzieci, młodzieży, starców, kobiet i mężczyzn giną każdego dnia, miażdżeni przez ten śmiercionośny reżim…

Jako anarchiści jesteśmy przeciw każdej religii. Dla Bliskiego Wschodu jednak najgorsze religie to oczywiście Islam i Syjonizm!!

Jesteśmy przeciw religiom, co nie oznacza, że jesteśmy przeciw ludziom, którzy są ich wyznawcami.

Wiemy, że jedynie dzięki systemowi postępowej edukacji ludzie mogą się powoli zmienić i uwolnić od brzemienia przekonań religijnych i opowiedzieć przeciw społeczeństwu klasowemu.

Uważamy także, że wszyscy islamistyczni faszyści, czyli islamski rząd Iranu, palestyński Hamas, libański Hezbollah, ISIS, Bractwo Muzułmńskie i inni są równie brutalni. Oczywiście wszystkie te grupy powstały dzięki pomocy CIA i Syjonizmu, imperium brytyjskiego oraz innych rządów zachodnich, mających krew na rękach.

Na dodatek okazało się, że Chiny i Rosja są równie zbrodnicze, co wszystkie inne rządy.

NIE jesteśmy tacy, jak zachodni lewicowcy, którzy wspierają Palestynę, zapominając o wszelkich innych zbrodniach, które dzieją się w Iranie i innych krajach Bliskiego Wschodu, za sprawą brutalnych reżimów islamskich czy innych islamistów.

Oczywiście wspieramy Palestyńczyków i „wolną Palestynę”, ale nie wierzymy, że Hamas jest jakimś rozwiązaniem w tym kroku – raczej cześcią rozgrywek Syjonizmu!

Bezpośrednio doświadczyliśmy także tego, że krwawe rządy zachodu podejmują więcej działań przeciw postępowym aktywistom, takim jak anarchiści, niż przeciw islamistom.

Liczba meczetów budowanych w krajach Zachodu jest już o wiele wyższa, niż była 10-20 lat temu. To nic innego, niż brudna polityka, współfinansowana przez islamski reżim Iranu, wydający w ten sposób miliardy dolarów – pieniędzy Irańczyków. Takie są koszta prania mózgów niewinnych uchodźców!

Innym sposobem prania mózgów zachodnich lewicowców jest „Press TV”, finansowana przez irański reżim. Jest tam włączana pewna liczba postępowych treści, takich jak wspieranie rdzennych ludności czy Palestyny.

Czasem widzimy więc, jak zachodni anarchiści używają materiałów z Press TV jako dobrego źródła informacji. To tak, jakby traktować CIA i syjonizm jako wiarygodne źródło informacji.

Oto garść faktów:

Jak reżim islamski doszedł do władzy dzięki pomocy CIA:
https://www.facebook.com/video.php?v=1584650015153869

Jak Izrael i Stany Zjednoczone przyczyniły się do wzmocnienia fundamentalistycznego Hamasu:
http://www.democracynow.org/2006/1/26/how_israel_and_the_united_states
http://www.kropfpolisci.com/iran.war.dreyfuss.pdf

Seksualne tortury więźniarek politycznych w Iranie:
http://www.ihrr.org/ihrr_article/violence-en_sexual-torture-of-women-political-prisoners-in-the-
islamic-republic-of-iran/

Gwałt przed egzekucją:

Obcinanie rąk:
http://www.radiozamaneh.com/225263

Parę zagadnień dotyczących ISIS:

ISIS szkolone przez reżim Iranu:

Islamists trained In Tehran and sent to illegally to Turkey

Hillary Clinton opowiada o stworzeniu islamistów na Bliskim Wschodzie:
https://www.facebook.com/sepidedam/videos/10152983819793954/
https://www.facebook.com/230375923641389/photos/a.456959967649649.110112.2303759236413
89/995874587091515/?type=1
http://yournewswire.com/hillary-clinton-helped-isis-rise-to-power-declassified-docs/

Hillary Clinton przyznaje, że to Amerykanie stworzyli Al-Kaidę:

Z odnośników do informacji o ISIS wynika przekaz dla nas wszystkich. Wszyscy ci zbrodniarze działają razem, nawet jeśli deklarują się wzajemnie jako wrogowie!!!

Z gorącymi anarchistycznymi pozdrowieniami. Miłość i Gniew! Zjednoczeni zwyciężymy!

https://www.facebook.com/WNABI
https://www.facebook.com/AnarchismandRojava

źródło: http://325.nostate.net/?p=16773

Dyskusja