Projekt Feniks (akt 4): komunikat Nowych KKO po wysłaniu bomby szefowi antyterrorystów

KLETVA

FAI / IRF

PROJEKT FENIX

ACT 4

„Bądź dumny ze swoich działań, bowiem jasny promień ludzkiego piękna rodzi się dzięki nieposłuszeństwu i insurekcji!

Baźcie pozdrowieni anarchiści praxis!

Bądźcie pozdrowienie bracia i siostry!”

Renzo Novatore

Niektórzy myśleli że wywiesiliśmy białą flagę. Niektórzy sądzili, że zapomnieliśmy o naszych uwięzionych braciach i siostrach i pogrążyli w społecznym bagnie razem z człekokształtnym motłochem. Szefom, dziennikarzom, politykom, społeczeństwu oraz idiotycznym „anarchistycznym” biurokratom wydawało się, że wreszcie się nas pozbyli.

Dla nich wszystkich Projekt Feniks jest ciosem w brzuch, ponieważ nowa anarchistyczna partyzantka miejska nadal działa, tu i teraz, niwecząc pragnienia wszystkich tych robaków, marzących o ustaniu jej działań. Wciąż aktywne są stare grupy i powstają nowe, wraz z obietnicą ożywienia koszmarów władzy i jej poddanych.

Trzymają towarzysza G. Tsakalosa w areszcie prewencyjnym od 32 miesięcy w czasie gdy limit wynosi 18. Mamy gdzieś konstytucyjne przepisy. Nie chcemy oczyszczenia instytucji, bo walczymy o ich całkowite zniszczenie. Zdajemy sobie dobrze sprawę, że prawo jest bronią w rękach dominacji, tak samo jak wiemy, że dziesiątka naszych uwięzionych braci i sióstr nie zostanie uwolniona legalnymi metodami.

Wierzymy, że władza jest sumą wartości, u podstaw których znajduje się człowiek masowy-obywatel, który tapla się w brudnej wodzie stagnacji, gdzie każdy zapomina o swojej tożsamości i osobistej odpowiedzialności. Jednak mimo tego wstrętnego obrazu, niektórych z nich można zidentyfikować. Kimś takim jest Dimitris Horianopoulos. To właśnie on dowodził siłami antyterrorystycznymi w czasie gdy prowadzona była operacja wymierzona w r.o. KKO. Horianopoulos jest kolejnym odpadkiem w śmietniku szumowin, tworzących kompleks sił bezpieczeństwa, a fakt, że przeszedł na emeryturę, wcale nie oznacza, że o nim zapomnieliśmy. To samo tyczy się pozostałych szumowim z jego departamentu. Powinni wiedzieć że znajdują się w czołówce listy celów FAI/IRF.

Bierzemy odpowiedzialność ze wysłanie do tego skurwiela wybuchowej paczki, która niestety została wykryta.

Dedukujemy ten atak NIEZŁOMNYM i DUMNYM członkom KKO, jak również wszystkim uwięzionym anarchistom praxis, gdziekolwiek się oni znajdują.

Przesyłamy naszą MIŁOŚĆ i SZACUNEK wszystkim anarcho-indywidualistom, nihilistom i obrazoburcom, którzy w ataku odkryli fontannę życia.

NIE ZGINAMY KARKU PRZED NIKIM!

P.S. Podano informację, że paczką zapaliła się po tym jak upadła na ziemię w biurze firmy kurierskiej. Pakunek, jaki przesłaliśmy był absolutnie bezpieczny dla każdego, kto nie jest jego docelowym adresatem. Mechanizm aktywuje się TYLKO w razie otwarcia, zapłon wskutek upadku czy potrząsania jest wykluczony.
Nie wiemy co się stało. Jedyną pewną rzeczą jest, że ktoś otworzył tę paczkę.

NIEFORMALNA FEDERACJA ANARCHISTYCZNA

MIĘDZYNARODOWY FRONT REWOLUCYJNY

KOMANDO MAURICIO MORALES

Dyskusja