Argentyna: FAI detonuje bombę przed domem policjanta

Komunikat sprawców ataku:

tumblr_maoa8p6f5o1r6z6kro1_500Nasze ręce znów wypełnia ogień… Rzemieślnicy Ognia powrócili…

Zdegustowani otaczającą nas normalnością i rutyną, postanowiliśmy raz jeszcze uderzyć. Tym razem użyliśmy wyzwalającej mocy prochu, formując z niego niewielki ładunek wybuchowy. Naszym zamiarem była jego późniejsza detonacja przed domem jednego z lokajów państwa, sługusa burżuazji, kata ubogich.

Tak też się stało. Około 2:30 w piątek 12 kwietnia, eksplozja zdmuchnęła marzenia o bezproblemowym, kolaborującym więziennym społeczeństwie. Hałas, który nie jednego wybudził ze snu, ociekał wściekłością jaką darzymy wrogów, ale również miłością dla naszych braci i sióstr, którym chcemy przekazać wiadomość – nie jesteście sami.

Z dala od medialnego show, starającego się udowodnić kto bardziej zasługuje na miano anarchisty, ściskamy WSZYSTKICH uwięzionych towarzyszy, którzy wybierają trudną ścieżkę wojny ze strażnikami. Kierujemy wyrazy uznania dla WSZYSTKICH zbiegłych towarzyszy, jawnie kpiących z autorytetu władzy. Przesyłamy również pozdrowienia WSZYSTKIM naszym braciom i siostrom, którzy dzień po dniu, wszystkimi dostępnymi środkami, zwalczają państwo i kapitał.

Komórka Rzemieślników Ognia i Spowinowaconych

Nieformalna Federacja Anarchistyczna (FAI)

waronsociety.noblogs.org

Dyskusja