Buenos Aires: ‚Komórka Cholery’/FAI spaliła wóz policyjny

O 11 w nocy, podpaliliśmy nowiutkiego, czerwonego Volkswagena należącego do oddziału śledczego 7 dzielnicy, na rogu Calle Irigoyen i Calle Jujuy. Akcja ta odbywał się w ramach globalnego Tygodnia Agitacji i Propagandy na rzecz Więźniów Społecznej Wojny, jaki trwał w dniach 21-30 Września. Jej celem było także zaznaczenie naszej obecności i chęć przetrwania na ulicach Buenos Aires.

Zbliżamy się.

Pamiętajcie, że będziemy atakować was i waszych wspólników: Państwo oraz przedsiębiorstwo kolejowe TBA, za tych, których zamordowano na linii Sarmiento. Pamiętajcie, że będziemy atakować was za rosnące ceny biletów, co zmusza ludzi do wpisywania się na listę kontroli społecznej poprzez karty SUBE, wiedzcie, że będziemy atakować was, wy biznesowe świnie, sprzedające nam jedzenie wypełnione trującym gównem. Jednak przede wszystkim, pamiętajcie najbardziej, że wy, policyjne świnie – niewolnicy bogatych, zajmujący się na ich życzenie zabijaniem, torturowaniem i wtrącaniem ludzi do więzień – padniecie na ziemię martwi w pierwszej kolejności.

Siła i godność dla wszystkich towarzyszy we Włoszech, Boliwii, Chile, Meksyku, Grecji, Szwajcarii, Indonezji, Niemczech, Rosji.

WOJNA PRZECIWKO POLICJI, TERAZ I ZAWSZE!

 – KOMÓRKA CHOLERY (NIEFORMALNA FEDERACJA ANARCHISTYCZNA)

waronsociety.noblogs.org

Dyskusja