Irański Czarny Blok i Sieć Anarchistyczna – solidarność z Kurdami i ich walką o wolność

555138_430446260364172_1790384317_nJako grupa anarchistów posługujących się językiem perskim wyrażamy solidarność z wami, jak również gniew wobec niesprawiedliwości spotykającej wasze dzieci, kobiety i mężczyzn w imię zysku Kapitału, okupantów, zbrodniarzy wojennych i wszystkich dzierżących stery tyranii.

My, anarchiści, sądzimy, że prawa Kurdów i Palestyńczyków są ze sobą tak powiązane, że powinny być traktowane łącznie.

Wszelkiego rodzaju imperialiści ramię w ramię z islamistycznym reżimem Iranu rujnują życie niewinnych ludzi, zarówno na poziomie lokalnym, jak też globalnym.

Rządzący Zachodem z jednej strony deklarują walkę z islamizacją, z drugiej jednak, zamiast zapewniać muzułmańskim mieszkańcom darmową i powszechną edukację, budują coraz więcej meczetów, przez co nie wyzwalają ich z ignorancji.

Ujawnijmy te brudne sztuczki zachodnich władz, w każdej warstwie społecznej, także wśród zachodnich lewicowców.

Ich ignorancja odciąga uwagę świata od prawdziwej katastrofy, od prawdy o innych przerażających rzeczach dziejących się na Bliskim Wschodzie, i zmieniła większość aktywistów w bezsilne grupy w Europie, USA, Kanadzie, Australii i innych krajach.

Co gorsza, lewicowy aktywizm przybrał formę działania „przeciwko” ludziom Bliskiego Wschodu, którzy w końcu zaciągają się do ogromnej armii Hamasu, libańskiego Hezbollahu i zbrodniczego islamistycznego reżimu Iranu, uczestniczą w masowych wiecach organizowanych w Europie i innych krajach w imię wspierania sprawy palestyńskiej.

Lewicowcy i tak zwane ugrupowania rewolucyjne bezwstydnie uczestniczyły w wiecach pod flagami Hamasu, Hezbollahu i reżimu islamskiego, a głównymi mediami relacjonującymi te wydarzenia była „Press TV”, finansowana przez irański reżim.

Pokazali w ten sposób całemu światu i mieszkańcom Bliskiego Wschodu, że nie mają pojęcia o co ci ludzie walczą i co cierpieli przez tak wiele dekad i stuleci od krwawych zbrodniarzy wojennych i wszelkiego rodzaju reakcyjnych władz religijnych.

Jest jasne jak słońce, że wszystkie meczety w krajach zachodnich i organizowane przez nie wiece finansowane są przez islamistyczny reżim Iranu, to znaczy – z krwi niewinnych Irańczyków.

Z jednej strony media społecznościowe przyczyniły się do wzrostu świadomości, że ani Republikanie pod przywództwem Johna McKaina, ani Demokraci pod przywództwem Hillary Clinton, którzy bezwstydnie przyznali, że stworzyli „Państwo Islamskie”, „Daesh/ISIS”, nie przejmują się losem mieszkańców Bliskiego Wschodu, którzy są w tej sytuacji ofiarnymi zwierzętami przeznaczonymi do zabicia.

Z drugiej strony faszystowskie reżimy Turcji, Syrii, Arabii Saudyjskiej i Izraela uczyniły z ziem Syryjczyków, Irakijczyków, Palestyńczyków i Kurdów przedmiot militarno-politycznych układów, niszczących życie milionów niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn.

Świat zaczyna zdawać sobie sprawę, że krwawe siły Daesh/ISIS czerpią miliardy dolarów zysku ze sprzedaży ropy potężnym graczom, jednocześnie otrzymując wsparcie militarne od opresyjnych i reakcyjnych rządów regionu.

Dość tego!!!

My, anarchiści, powinniśmy wykorzystać wszystkie nasze siły i umiejętności, by znaleźć rozwiązanie – samodzielnie, nie korzystając z pomocy skorumpowanych władz czy krwawych oddziałów lub instytucji religijnych.

Palestyński Hamas, a także inne ugrupowania religijne, są wytworem Syjonizmu, CIA i innych potężnych czynników.

Trwająca wiele stuleci historia Bliskiego Wschodu i zamieszkujących go ludów ukazuje, że każde ugrupowanie religijne, niezależnie od nazwy czy celu, odegrało taką samą, katastrofalną, rolę w życiu niewinnych ludzi.

Gdy pierwszy kamień, rzucony w kierunku skazanej na ukamienowanie niewinnej kobiety musi być rzucony przez jej własnego syna (jeśli go posiada).

Gdy zmęczone palce niewinnego biedaka mają być ucięte gilotyną.

Gdy bat sięga pleców niewinnej kobiety lub mężczyzny tylko dlatego, że nie przestrzega postu.

Gdy niewinna kobieta lub dziewczynka musi zostać drugą, trzecią lub czwartą żoną zgrzybiałego starca.

Gdy dziewięcioletnia dziewczynka jest zmuszana do małżeństwa ze starzejącym się tyranem.

Gdy rodzice, pogrążający się w nędzy, muszą sprzedać własne organy, by nakarmić dzieci.

Gdy zamiast wolności swych dzieci, ujrzą ich bezgłowe ciała i ubrania skąpane we krwi.

Gdy nasze córki i synowie są gwałceni zbitymi butelkami, a ich okaleczone ciała są następnego dnia zwracane ich rodzinom.

Gdy nasze córki przed egzekucją muszą być zgwałcone w imię ządnego krwi Allaha.

Jeszcze tysiące innych scen tortur dziejących się w rzeczywistości Iranu i każdego innego kraju znajdującego się pod brutalnymi rządami Islamistów odsłaniają prawdziwy charakter Daesh/ISIS, Hamasu, Hezbollahu, Islamistycznego reżimu Iranu – wszystkie brutalnie religijne i reakcyjne grupy czy oddziały są ulepione z tej samej gliny.

Drodzy Kurdowie, wierzymy, że w tym momencie historii, gdy wasze życia i domy rujnuje ta wojna, naszą powinnością jest nie tylko wspierać was mentalnie, lecz także być z wami, ramię w ramię, i kontynuować walkę o wolność.

Niech żyje walka wszystkich uciskanych!

Niech żyje wolność, równość i sprawiedliwość społeczna!

Zniszczmy mroczny sojusz kapitalizmu i fundamentalizmu religijnego, Daesh, Syjonizm, Hamas, Hezbollah, Islamistyczny reżim Iranu i inne siły reakcyjne.

Irański Czarny Blok i Sieć Anarchistyczna

325.nostate.net

Dyskusja