„Operacja Upolować Szpiega” – komunikat Komórki Damiano Bolano

 

Operacja Upolować Szpiega

 

Zaatakowaliśmy ‚Europol Investigazioni’ za pomocą wybuchowej przesyłki. Ta agencja, jak i wiele innych jej podobnych, zaopatruje siły porządku w wyposażenie takie jak mikroczipy, mikro-kamery oraz podobne technologiczne perfidia, które siły te skrupulatnie wykorzystują w naszych domach, samochodach i innych miejscach związanych z towarzyszami, buntownikami, z każdym pojedyńczym wrogiem prawa i jego katów.

W ten sposób, każdy aspekt życia oraz codziennych doświadczeń staje się materiałem, lądującym w pęczniejących aktach śledczych. Tam zostaje poddany badaniom przez umundurowanych poddanych władzy, którzy analizują go zgodnie z wymogami kodeksu karnego, aby użyć potem w celu odebrania wolności, zamykając nas w obozach koncentracyjnych państwa.

Nadszedł czas, by rozerwać ten łańcuch, dzięki któremu tak wielu towarzyszy znajduje się dziś w więzieniach, a pozostali, którzy nadal wspaniałomyślnie i z determinacją walczą, zmuszeni są mierzyć się z ciągłym ryzykiem bycia namierzonymi i szpiegowanymi. Współpracownicy represji, tacy jak „Europol Investigazioni” muszą jasno zrozumieć: jeśli pomagasz uzbrojonej dominacji (nieważne jak) w wykonywaniu jej roboty, automatycznie wstępujesz w jej szeregi, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Drugą wybuchową paczkę wysłaliśmy do słynnego  „La Stampa”, zawsze gotowej wspierać fabrykacje karabinierów i policji, zwłaszcza gdy uderzają one w prowadzących wojnę z państwem. Wiemy aż za dobrze, że represje nie przebiegałyby tak pomyślnie, gdyby nie fundamentalna pomoc pismaków. Dlatego też, postanowiliśmy pociągnąć ich po raz kolejny do odpowiedzialności. Zdajemy sobie sprawę, że „La Stampa” to zaledwie jedna z wielu gazet reżimu, dlatego podkreślamy, że celem ataku w naszej wojnie przeciwko państwu i popierającemu go społeczeństwu może, stać się każdy pismak, nie tylko ten z „La Stampy”.

Kontynuujemy dziś kampanię, rozpoczętą przez komórkę „Olga”, która zraniła drania Adinolfiego, kierownika Ansaldo. Tym razem naszym celem stali się ludzie, zaopatrujący władzę w technologiczne dodatki, wzmacniające represję. Oni również odpowiadają za krzywdę i cierpienie, tak samo jak Ansaldo.
Dedykujemy tę akcję towarzyszom zamkniętym w jednostce AS2 więzienia w Ferrarze: Sergiowi, Allesandro, Alfredowi, Nicolo, Peppe i Stefano; towarzyszom uwięzionym w Rebibbi: Elisie i Paolo; Marco Camenischowi, Gabrielowi Pombo da Silvie, naszym greckim towarzyszom z KKO i Teofilosowi Mavropoulosowi. Wszystkim zbuntowanym anarchistom uwięzionym na całym świecie. Kontynuujemy naszą wojnę aż do zwycięstwa!

Pozdrawiamy komórki FAI/IRF, które są już tak liczne, że atakują dominację w każdej części globu.

NIECH ŻYJE FAI/IRF

NIECH ŻYJE ANARCHIA

 

NIEFORMALNA FEDERACJA ANARCHISTYCZNA/ MIĘDZYNARODOWY FRONT REWOLUCYJNY

KOMÓRKA DAMIANO BOLANO

 

volantino_FAI

 

Dyskusja